Samolotem, pociągiem czy samochodem – czym na urlop?

Jedziemy na wakacje – przyznajcie się, że takie jedno, krótkie, ale bardzo treściwe zdanie napełnia Was zawsze radością. Samo zaplanowanie takiego wydarzenia to coś, a co dopiero, kiedy nadejdzie upragniony termin. Zanim jednak nadejdą wakacje, to warto również zadecydować, jaki jest najlepszy środek transportu dla Was.

Co bierzemy pod uwagę – jaki najlepszy środek transportu?

Biorąc pod uwagę środek transportu, musicie pomyśleć o tym, kto jedzie, w jakiej ilości oraz o swoich środkach finansowych. Trzeba przyznać, że najbardziej wygodnym środkiem transportu dla rodziny z małymi dziećmi jest auto lub samolot. Tylko, że w samolocie macie określoną wagę bagaży. Nie zapominajcie o tym, ponieważ możecie za resztę słono dopłacić, a jak wiadomo z dziećmi i rzeczami dla nich nie jest łatwo. Dlatego chyba jednak lepiej postawić na auto z bardzo pojemnym bagażnikiem, gdzie zmieszczą się wszystkie zabawki, ubrania, pieluchy, wózek, łóżeczko, nocnik i… jeszcze tysiąc innych rzeczy, które przy takich szkrabach są niezbędne.

A może jednak…?

Najlepszy środek transportu dla osób samotnych, które nie mają samochodu (bo jeszcze prawo jazdy nie zostało zrobione), nie mają pieniędzy na samolot bo za drogi, jest pociąg. Trzeba przyznać, że PKP daje możliwość do dojechania do wielu miast, bez konieczności przesiadek. Tym bardziej, że jakość podróży pociągami znacznie się poprawiła i nie będziecie musieli nawet uważać na prędkość na drodze oraz na policjantów. Najlepszy środek transportu jest…zależny tylko od Was, od tego, co jest dla Was najbardziej wygodne.

Może Ci się również spodobać

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Popularne artykuły