panele ścienne

Płyty ścienne czy panele ścienne – co wybrać?

Praktycznie każdy z nas, przez ostatnie kilkanaście lat przeszedł ogromną zmianę w swoich preferencjach dotyczących wykańczania wnętrz. Obecnie pojawiają się nowe produkty, rozwiązania, trendy i pomysły. Wszystko to sprawiło, że odświeżenie pomieszczeń nie musi być koniecznością, a jedynie pragnieniem zmiany stylu czy wystroju. Ściany stały się integralnym elementem aranżacji wnętrza, czyniąc je unikalnym i ciekawym. W ostatnim czasie dużą popularnością cieszą się nowoczesne płyty i panele ścienne, które są trwalsze, łatwiejsze w montażu i atrakcyjne cenowo. Jednak pojawia się pytanie, co będzie lepsze: Płyty ścienne czy panele ścienne? Sprawdźmy.

Płyty ścienne i panele ścienne – nowe możliwości dekoracyjne

Płyty ścienne i panele ścienne to nowoczesne i efektowne rozwiązania dekoracyjne, które stanowią znakomitą metamorfozę dla każdego wnętrza. Przyjrzyjmy się im bliżej:

Pierwszy krok do pięknego wnętrza

Kiedy wchodzimy do pomieszczenia, to w pierwszej kolejności zwracamy uwagę na ściany. Mają one duży wpływ na przestrzeń i są podstawą przy tworzeniu aranżacji wnętrza. Płyty ścienne i panele ścienne otwierają nowe możliwości projektowania pomieszczeń, oferując znakomite produkty o szerokim wachlarzu dekorów.

Trwałość i łatwość montażu

Płyty ścienne i panele ścienne są trwalsze niż tradycyjne, malowane ściany. Nie wymagają żadnego uszczelniania ani malowania. Są odpornym na uszkodzenia i wilgoć rozwiązaniem, a do tego łatwym w montażu.

Szeroki wybór dekorów

Płyty ścienne i panele ścienne, oferują szeroki wybór kolorów, wzorów i stylów, dzięki czemu każde wnętrze może zostać dostosowane do indywidualnych potrzeb i gustów.

Udany i trwały projekt wnętrza

Płyty ścienne i panele ścienne stanowią idealne rozwiązanie dla tych, którzy szukają trwałego i udanego projektu wnętrza, który będzie zarówno funkcjonalny, jak i estetyczny.

Znając już produkt jakim są płyty i panele ścienne, zastanówmy się co będzie lepszym wyborem: Płyty ścienne czy panele ścienne?

Płyty ścienne czy panele ścienne?

Wybór pomiędzy płytami ściennymi, a panelami ściennymi zależeć będzie od naszych potrzeb i preferencji. Oba rozwiązania sprawdzą się w naszych wnętrzach.

Panele ścienne są znanym produktem, funkcjonującym już od wielu lat. Wkomponują się dobrze, niemalże w każde wnętrze. Są solidne, łatwe w montażu oraz w utrzymaniu czystości.

Z kolei płyty ścienne, stanowią nowatorskie rozwiązanie, które przykuwa uwagę. Pozwalają one na jednorazowe pokrycie większej powierzchni ściany, co skutkuje zredukowaniem ilości łączeń między elementami, a także daje możliwość umiejscowienia wybranego wzoru. Oprócz tego, montaż ich jest szybszy niż w przypadku paneli ściennych, co zmniejsza ryzyko popełnienia błędów. Dzięki swojej wytrzymałości i wodoodporności, wielkoformatowe płyty ścienne są doskonałym wyborem do najróżniejszych projektów.

Wybór należy do nas. Panele ścienne są bardzo znane i popularne. Natomiast płyty ścienne to nowszy trend, który znakomicie odnajduje się we wnętrzach, tworząc jednolitą, spójną całość.

Może Ci się również spodobać

Szkło do Whisky

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Popularne artykuły