pióra kulkowe Waterman

Popularne pióra Waterman jako wyznacznik stylu

Pióra Waterman są produktami znanymi i cenionymi, min. za swoją wysoką jakość, elegancki i modny wygląd oraz wygodę podczas użytkowania. Na rynku produkty te są dobrze znane i chętnie kupowane. Bardzo często przeznaczane są jako prezenty dla bliskich osób, pracowników firm oraz kontrahentów. Taki modny upominek świadczy o dobrym guście i będzie stanowił elegancki drobiazg w piórniku obdarowanego. Waterman wykorzystuje w swoich projektach tradycyjne rozwiązania, jak również nowoczesne trendy, wysokiej jakości materiały oraz szlachetne metale.

Szeroki wybór piór wiecznych Waterman

Wśród produktów Waterman wyróżnia się pióra kulkowe, wieczne, jak również długopisy i ołówki automatyczne. Wszystkie te modele wykonane są ze szczególną dbałością o detale oraz zgodnie z najnowszymi trendami. Artykuły te łączą w sobie nowoczesność oraz tradycyjną elegancję. Pióra wieczne Waterman to szczególnie cenione modele. Niektóre z nich posiadają opływowy kształt. Inną propozycją jest model Exeption Slim Laka. Jest to czworokątne pióro wieczne Waterman o lakierowanej powierzchni. Pięknie wygląda w czarnej barwie zestawionej ze złotymi lub srebrnymi wykończeniami z metali szlachetnych. Ten model można zakupić również w grafitowej wersji. Prezentuje się również bardzo atrakcyjnie. Hemisphere miraż to pióra wieczne łączące w sobie kolor czarny oraz srebrny lub złoty.  Metaliczny korpus dodaje uroku i elegancji. Ma cienki, smukły kształt, sprzyjający wygodnemu użytkowaniu.

pióra wieczne Waterman

Oryginalne produkty Waterman

Oryginalne produkty Waterman czyli długopisy, jak również pióra mają smukłe, proste kształty, inne wersje mają nieco większe obwody. Dostępne są różne modele w zależności od potrzeb klientów i ich oczekiwań. Bardzo ciekawe są także ołówki automatyczne, które prezentują się równie modnie, jak pióra Waterman. Modele Hemisphere miraż łączą w sobie  złoto, chrom ze stalą. Można wybierać wśród różnych wersji. Jedną z propozycji jest marmurkowe wykończenie kolorem. Bardzo dobrze wygląda kolor czarny zestawiony ze złotem lub srebrem.

Może Ci się również spodobać

Szkło do Whisky

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Popularne artykuły