jak wygląda egzamin na przewóz rzeczy

Kurs na przewóz rzeczy

Kurs na przewóz rzeczy jest potrzebny wszystkim kierowcom zajmującym się transportem różnych towarów. Drogowy przewóz rzeczy oraz osób wymaga posiadania właściwej kategorii prawa jazdy, jak również uprawnień – kodu 95. Szkolenia tego typu można wykonać w firmie Edures, która zatrudnia wykwalifikowanych pracowników i zapewnia przekaz wiedzy na najwyższym poziomie. Cena kursu na przewóz rzeczy jest określona na stronie firmowej.

Jak wygląda egzamin na przewóz rzeczy?

Osoba korzystająca ze szkolenia w ramach kwalifikacji wstępnej musi brać udział w części teoretycznej, jak również praktycznej. Wersja teoretyczna obejmuje 260 godzin zajęć teoretycznych oraz 20 godzin zajęć praktycznych. Po ukończeniu zajęć bierze się udział w egzaminie pisemnym zawierający test podstawowy i specjalistyczny. Jeśli wynik będzie pozytywny, po 7 dniach otrzymuje się Świadectwo Kwalifikacji Zawodowej. Oczywiście firma Edures zapewnia również odnawianie uprawnień kierowcy przez stosowne kursy.

cena kursu na przewóz rzeczy

Bogata oferta kursów

Kwalifikacja wstępna przyśpieszona na przewóz rzeczy to kurs, do którego mogą przystąpić osoby, które ukończyły 21 lat i posiadają odpowiednią kategorię prawa jazdy (C1 lub C1+E lub C lub C+E uzyskane po 10 września 2009 r.,). Do dokumentacji musi być dołączone orzeczenie psychologiczne i lekarskie.

Szkolenia okresowe na przewóz rzeczy, jest to kurs dla kierowców, którzy posiadają prawo jazdy kat. C, którzy zdobyli je jeszcze przed 10 września 2009 roku.

Zaproponowane kursy i szkolenia są prowadzone w dwóch formach. Pierwszą jest metoda wykładowa, czyli poprzez udział w szkoleniach odbywających się stacjonarnie w określonym czasie. Drugą możliwością jest szkolenie z udziałem platformy internetowej. Jest to wygodny i efektowny sposób nauki, pozwalający dostosować edukację do naszego trybu życia.

Może Ci się również spodobać

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Popularne artykuły