Piłkarz

Meble młodzieżowe dla prawdziwego sportowca

Jak wiadomo dzieci mają liczne pasje i zainteresowania. U dziewczynek jest to taniec, jazda konna czy też moda. Chłopcy wolą bardziej samochody i sport. Wybierając, więc meble do pokoju dziecka warto wziąć pod uwag jego zainteresowania. W dzisiejszych czasach można z łatwością znaleźć meble i dodatki „tematyczne”, czyli nawiązujące do ulubionego filmu, drużyny piłkarskiej czy też marki samochodów. Jak więc umeblować pokój małego sportowca?

Stawiamy na użyteczność

Meble w pokoju młodej osoby powinny być praktyczne. Dużo zamykanych i otwartych półek, przestronna szafa oraz komody zapewnią wystarczającą przestrzeń dla książek, trofeów, gadżetów a także i pamiątek. Nie wolno oczywiście zapominać o biurku. Jest to podstawowy element młodzieżowego pokoju. Biurko winno być szerokie z szufladkami oraz podstawką na ewentualny monitor. Chodzi główne o ergonomię i prawidłową postawę podczas nauki a także rozrywek związanych z grami komputerowymi.

Drift

Meble dla małego sportowca

Dziecko interesujące się sportem powinno otrzymać meble nawiązujące do ulubionego zespołu piłkarskiego czy też marki samochodów. Idealnie nadadzą się kolekcje Lech oraz Legia, czyli meble z frontami posiadającymi herby znanych klubów piłkarskich. Istnieją także kolekcje Basket, Piłkarz i Drift. Są to z kolei meble nawiązujące do różnego rodzaju dyscyplin sportowych. Wytłaczani na frontach piłkarze, samochody, czy też koszykarze sprawiają, że aranżacja pokoju z pewnością przypadnie do gustu młodej osoby. Bardzo popularna kategoria mebli Young-młodzieżowe, którą oferuje firma Meblik zawiera liczne kolekcje posiadające elementy z filmów, dyscyplin sportowych, hobby oraz muzyki.

Wybór odpowiednich mebli to nie tylko kwestia praktyczna, ale i również stymulująca młodego człowieka. Prawidłowo dobrane meble do pokoju młodzieżowego powinny zainspirować młodą osobę do zdobywania wiedzy a także motywować ją do działania. Liczne bodźce stymulujące umysł sprawią, że nasze dziecko będzie chciało wciąż odkrywać nieznane i poszerzać swoje zainteresowania.

Może Ci się również spodobać

1 thoughts on “Meble młodzieżowe dla prawdziwego sportowca

  1. Same meble to nie wszystko, musimy wziąć również pod uwagę panele podłogowe do pokoju nastolatka 🙂 Z tego, co wiem, to wielu moich znajomych stawia na podłogę drewnianą, która jest podobno dobrą bazą. W końcu można przypuszczać, że będzie ona pasować do większości aranżacji. Jeśli postawimy na biel, to możemy za jej pomocą powiększyć i rozjaśnić pomieszczenie. Jeżeli natomiast nasz nastolatek będzie lubił oryginalne kolory, trochę w stylu retro – to w ofercie wielu sklepów możemy takie znaleźć 🙂 Stylowe rysy czy drobne pęknięcie mogą dodać charakteru pomieszczeniu 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Popularne artykuły