NOWA OFERTA REKLAMOWAUstawa o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 10.03.2003 r. (Dz. U. nr 144, poz.1204 z 2002 r.) zablokowała wielu firmom możliwość taniego dotarcia ze swoją ofertą do potencjalnych klientów. Wychodząc naprzeciw potrzebom w tym zakresie TEDEGAZETA oraz TV4GAZETA zdecydowały się na uruchomienie specjalnej oferty pod tytułem "Tu spamer", która ma za zadanie pomóc firmom dotychczas reklamującym się przy wykorzystaniu poczty elektronicznej w dotarciu do potencjalnych klientów.

W obecnej sytuacji rynkowej, brak możliwości dotarcia oferty małych firm do potencjalnych klientów, jest jednym z największych zagrożeń dla ich istnienia. Aby temu zapobiec, należy szukać rozwiązań alternatywnych. Mamy nadzieję, że nasza propozycja może stać się takim rozwiązaniem. Zachęcamy do współpracy i do wypróbowania nas. Skorzystało na tym już wiele dużych firm.

Posiadamy dwie niezależne strony internetowe, które oprócz internetowej wersji teletekstu, umożliwiają również umieszczanie zdjęć i tekstów uzupełniających informacje zawarte na stronach teletekstowych. Oprócz tego emitujemy również klasyczny teletekst za pośrednictwem nadajników Telewizji TV4, oraz jego lokalną wersję, dostępną na terenie województwa dolnośląskiego dzięki nadajnikom Telewizji Dolnośląskiej TEDE.

Liderzy uznali nas za odpowiednich partnerów, teraz i Ty masz szansę aby pomóc swojej firmie. Nie przegap tej okazji i nie daj się wyprzedzić konkurencji.

Jeżeli chcesz zapytać o dodatkowe szczegóły tej oferty, cennik, lub cokolwiek co Cię w niej interesuje, wyślij e-mail na adres: info@tedegazeta.pl - w temacie wpisz "TU SPAMER".

Adresy i telefony kontaktowe podajemy również na stronie: http://www.tedegazeta.pl/kontakt.html